Karczma Biała zaprasza Państwa do zamawiania jedzenia na dowóz w tym szczególnym czasie. Organizuje teraz także kolacje wigilijne dla firm.
Mimo kłopotów spowodowanych ograniczeniami, jakie przyniósł nam COVID, nasza Karczma nadal działa. Niestety na razie nie możemy Państwa gościć u nas, ale nasza kuchnia codziennie przygotowuje przepyszne zestawy obiadowe, jakie dostarczamy naszym Klientom w całym mieście. Nasi stali przyjaciele wiedzą, iż smak naszych potraw zadowoli najbardziej wyszukane gusta, a nowi Klienci, na których bardzo czekamy, będą mogli się o tym przekonać już przy pierwszym zamówieniu.

Zestawy dnia

Koszt jednego zestawu obiadowego to 20 zł. Przy zamówieniu min 2 zestawów dowóz realizujemy gratis. Przy zamówieniu min 5 zestawów proponujemy dodatkowe 10% rabatu od ceny wyjściowej, a przy zamówieniu 10 zestawów rabat wynosi 20%.

Możliwe jest także zamówienie dostawy zestawów codziennie, zgodnie z menu tygodniowym, od poniedziałku do soboty. Taka oferta ma również rabat 10% od ceny wyjściowej, i dowożona jest na terenie miasta w ustalonych wcześniej wspólnie godzinach

Karczma Biała - doskonałe miejsce na obiad i nie tylko
Obiad na wynos


Karczma Biała - doskonałe miejsce na obiad i nie tylko
Dowóz


Jak co roku przygotowujemy także specjalną ofertę na Święta Bożego Narodzenia, zwłaszcza na Państwa Kolację Wigilijną. Szczegóły i pełny zestaw potraw, jakie będziemy mogli zaproponować Państwu już wkrótce na naszej stronie www i na profilu na FB

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszego menu z dowozem dla Państwa. A tym którzy aktualnie są z nami, bardzo dziękujemy i liczymy na możliwość dalszej współpracy.

Wszystkiego dobrego życzy zespół Karczmy Białej