W miejscowości Mrowla (pow. rzeszowski) doszło do czołowego zderzenia dwóch aut osobowych. W wyniku zdarzenia ranna została jedna osoba. Sprawczyni wypadku była kompletnie pijana.
We wtorek 15 grudnia po godz. 21 w miejscowości Mrowla doszło do czołowego zderzenia dwóch aut osobowych. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca seatem cordoba, 43-letni mieszkanka powiatu rzeszowskiego, na prostym odcinku drogi zjechała na przeciwny pas ruchu, gdzie zdarzyła się z jadącym z przeciwnego kierunku seatem toledo.

W wyniku zderzenia ranny został 30-letni kierowca toledo. Mężczyzna, mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego został przewieziony do szpitala. Policjanci sprawdzili trzeźwość uczestników. Okazało się, że 43-latka była pijana. Badanie wykazało u niej niemal 2 promile alkoholu. W związku z tym policjanci zatrzymali jej prawo jazdy.

Funkcjonariusze wyjaśnią teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Kobiecie grozi odpowiedzialność za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości.