W sobotę zarówno ze sztabu szkoleniowego, jak i ze składu Apklan Resovii odeszło łącznie trzech ludzi. Z drużyną pożegnali się Mateusz Ostrowski, Tomasz Kowalik oraz Mateusz Kantor.
W Apklan Resovia ciąg dalszy rewolucji na każdym szczeblu. Kilka dni temu Resovia przekształciła się w spółkę akcyjną, na której czele stanął Adrian Rudawski. Do klubu przyszedł także nowy defensywny pomocnik, Josip Soljic. Więcej o tym przeczytacie państwo tutaj: Fortuna 1. Liga. W Apklan Resovia szykuje się rewolucja ?

W sobotę 2 grudnia po południu klub poinformował o kolejnych odejściach. Ze sztabem trenerskim pożegnali się II trener Mateusz Ostrowski, jak i trener bramkarzy Tomasz Kowalik.

- 31 grudnia zakończyłem pracę przy pierwszym zespole Resovii Rzeszów. Forma zakończenia współpracy wyglądała podobnie jak przy opuszczeniu zespołu przez Szymona Grabowskiego, Rafała Rajzera i Tomka Kowalika...o zerwaniu umowy i podpisaniu wypowiedzenia poinformował mnie kierownik - napisał Ostrowski w mediach społecznościowych.

Z klubu odszedł także 28-letni obrońca, Mateusz Kantor. Barwy rzeszowskiego klubu reprezentował on od sezonu 2017/18. Był jednym ze współautorów awansu Apklan Resovii do Fortuna 1. liga w minionym roku. Znalazł się także na zimowej liście transferowej klubu. Umowa z obrońcą została rozwiązana za porozumieniem stron.

- Członkom sztabu szkoleniowego, oraz „Kantiemu” dziękujemy za wkład pracy i zaangażowanie włożone w rozwój i osiągnięcia naszego Klubu. Życzymy jednocześnie wielu sukcesów w dalszej praktyce zawodowej oraz powodzenia w nowych klubach - napisał dzisiaj klub w mediach społecznościowych.