Dziś ostatni dzień kampanii prezydenckiej. Prezydent Andrzej Duda swoją kampanię kończy na Podkarpaciu. Już od rana spotyka się z mieszkańcami. Zobacz, jakie odwiedza miejscowości?
Andrzej Duda ostatni dzień swojej kampanii rozpoczął w miejscowości Zarzecze k. Jasła, a dokładniej wpadnie z wizytą do Winnicy Jana. Prezydent przybył tam już o godz. 7 rano. W sieci juz pojawił się ślad po tej wizycie:Planowane na 8.15 spotkanie w Jaśle opóźniło się. Prezydent Andrzej Duda ma stawił się na Rynku tuż przed 9.00.Prezydent przeszedł na miejskie targowisko [Plac Bartłomieja] zwane Zielonym Rynkiem,:O godz. 10.30 obecnie urzędujący Prezydent RP ma pojawić się w Domu Strażaka w Jasienicy Rosielnej. Ma tam spotkać się z jej mieszkańcami. Następnie o godzinie 12.00 PAD ma wybrać się na zakupy na Placu Targowym w Niebylcu.

Następnie limuzyna prezydenta popędzi do Dębicy, gdzie na Rynku Andrzej Duda spotka się z mieszkańcami tego miasta. Rozpoczęcie wizyty planowane jest na godz. 15.

Późnym południem prezydent przyjedzie do Rzeszowa. Z wyborcami spotka się na Rynku o godz. 17. Tutaj też młodzieżówka partii Nowoczesna organizuje anty wiec wyborczy. Organizatorzy mają publicznie sprzeciwić się poglądom Dudy.


Z Rzeszowa świta prezydenta uda się do Zamościa (woj. lubelskie). Wiec wyborczy rozpocznie się tam o godz. 22.30, czyli 1,5 godz. przez rozpoczęciem ciszy wyborczej, która potrwa do niedzieli do godz. 21.

Cała wizyta już ma co najmniej półgodzinny poślizg. Podane wyżej godziny mogą ulec zmianie.