Do zespołu Apklan Resovii dołącza Bartosz Jaroch, były zawodnik Podbeskidzie Bielsko-Biała. 25-latek grał już w przeszłości w rzeszowskim klubie.
W przeciągu ostatniego tygodnia w Apklan Resovii nastąpiły kolejne roszady kadrowe. Do rzeszowskiej drużyny dołączył m.in. 25-letni Bartosz Jaroch. Ostatnio reprezentował on barwy ekstraklasowej drużyny Towarzystwa Sportowego Podbeskidzie Bielsko-Biała. Rozegrał tam 5 spotkań, spędzając na boisku łącznie 288 minut. Warto nadmienić, że Bartosz przez trzy sezony reprezentował już barwy Resovii (sezony 2011/2012, 2012/2013, 2013/2014).

- Przychodząc tutaj, byłem świadomy sytuacji. Po to tutaj jestem, aby pomóc Resovii w utrzymaniu. Głęboko w to wierzę, że wykonamy ten cel - powiedział w wywiadzie dla mediów klubowych.

Jednak to nie koniec zmian w zespole Apklan Resovii. W poniedziałek klub poinformował o pozyskaniu nowego obrońcy, Kamila Słabego. 27-latek związał się z rzeszowskim klubem umową na pół roku z opcją przedłużenia. Piłkarz ostatnio reprezentował pierwszoligową Odrę Opole, a wcześniej był m.in. zawodnikiem Bruk-Bet Termalica Nieciecza, GKS Katowice oraz Sandecji Nowy Sącz, wraz z którą w sezonie 2016/17 wywalczył awans do Ekstraklasy.

W przeciągu ostatniego tygodnia z klubu odeszli tacy zawodnicy jak Dawid Rogalski oraz Przemysław Brychlik.