35 policjantów skierowanych zostało do poszukiwań 85-letniej mieszkanki Tarnobrzega. Seniorka miała w nocy wyjść z domu rodzinnego, a panujący mróz i jej stan zdrowia, stwarzały realne zagrożenie dla życia kobiety. Na szczęście po niespełna dwóch kwadransach kobietę odnaleziono na posesji sąsiada. Zziębnięta trafiła pod opiekę rodziny.
Zgłoszenie o zaginięciu 85-letniej mieszkanki Tarnobrzega, dyżurny jednostki Policji otrzymał dziś po godz 7. Z przekazanych informacji wynikało, że seniorka w nocy wyszła z domu na tarnobrzeskim osiedlu Wielowieś i udała się w nieznanym kierunku. Kobieta była pod stałą opieką lekarską.

Z uwagi na wiek zaginionej oraz panujący mróz, stwarzający dodatkowe zagrożenie dla jej życia, natychmiast do poszukiwań skierowano 35 policjantów.

Na szczęście poszukiwania nie trwały zbyt długo, już niespełna pół godziny później starszą kobietę, leżącą w śniegu na sąsiedniej posesji, odnalazł jeden z jej krewnych. Kobieta nie miała obrażeń, była jedynie zziębnięta. 85-latka trafiła pod opieką rodziny.