Pies służbowy Mambo, już drugi raz w tym tygodniu, pomógł w zatrzymaniu na terenie Niska osoby z narkotykami. To wynik cyklicznych działań z udziałem psa do wykrywania narkotyków, prowadzonych na terenie Niska, w ramach współpracy niżańskich policjantów z funkcjonariuszami KAS Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu.
Wczoraj, policjant i funkcjonariusz KAS kolejny raz patrolowali teren Niska, pod kątem przeciwdziałania przestępczości narkotykowej. Mambo, pies służbowy uczestniczący w patrolu, wyczuł od mężczyzny przechodzącego ul. Głowackiego narkotyki. 34-letni mieszkaniec Niska miał schowany w kurtce młynek do rozdrabniania marihuany. Woreczek z suszem miał ukryty w bieliźnie. Mężczyzna dobrowolnie wydał go funkcjonariuszom.

Wstępne badanie wykazało obecność substancji zakazanych. Woreczek z suszem i młynek do rozdrabniania marihuany zostały zabezpieczone. Substancja przesłana będzie do szczegółowych badań laboratoryjnych.

34-letni mieszkaniec Niska został przewieziony na komendę celem przesłuchania.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.