Kampania wyborcza w Rzeszowie, mimo możliwości przesunięcia terminu wyborów, nakręca się. W sobotę Grzegorz Braun miał konwencję wyborczą, zaś Ewa Leniart spotkała się z mieszkańcami jednego z osiedli.
Mimo iż w powietrzu wciąż wisi możliwość przesunięcia termonu wyborów prezydenckich, to poszczególni kandydaci absolutnie nie zwalniają tempa. W sobotę w jednym z hoteli odbyła się konwencja programowa Grzegorza Brauna, na której to poseł Konfederacji zaprezentował swój dekalog wyborczy. Więcej o tym wydarzeniu przeczytacie Państwo tutaj: Wybory w Rzeszowie. Poznaliśmy dekalog Grzegorza Brauna

Ewa Leniart na Słocinie

Z kolei Ewa Leniart zawitała na jedno z prężnie rozwijających się w ostatnich latach osiedli, a mianowicie na Słocinę, gdzie spotkała się mieszkańcami. Już od kilku lat domagają się oni m.in. budowy ronda, które znacznie usprawniłoby ruch na skrzyżowaniu ul. Paderewskiego z Witolda.

Pełna lista postulatów:
1. Budowa łącznika ul. Św. Rocha z Wieniawskiego
2. Budowa kanalizacji deszczowej na terenie Słociny
3. Budowa ronda przy zbiegu ulic Paderwskiego - Witolda - Powst. Śląskich
4. Budowa ronda przy szkole
5. Zagospodarowanie parku im. W. Szafera, wraz z rozbudową alejek i oświetlenia
6. Rozbudowa ul. Paderewskiego w kierunku al. Armii Krajowej oraz RDK Rzeszów-Słocina, wraz z ciągiem pieszym
7. Rozbudowa ul. Powst. Śląskich, wraz z ciągiem pieszych
8. Budowa łącznika Krzyżanowskiego z Wieniawskiego
9. Budowa Żłobka Publicznego dla osiedla Słocina

- Mam nadzieję, że w krótkim czasie uda nam się wiele państwa postulatów zrealizować. Jeśli chodzi o park m.in. program infrastruktura i środowisko takie możliwości daje, trzeba tylko napisać odpowiedni projekt i te środki będą do pozyskania. Sprawa realizacji także remizy to możemy przyspieszyć, żeby przetarg i wbicie łopaty nastąpiło jak najszybciej - mówiła w trakcie spotkania Ewa Leniart.