Po tym jak Biedronka wprowadziła do obiegu testy na przeciwciała na koronawirusa, to kolejna marka poszła ich śladem. W odpowiedzi Portugalczycy obniżyli ceny tego produktu.
Przypomnijmy, w połowie marca sieć sklepów Biedronka wprowadziła u siebie możliwość zakupów testów na koronawirusa. Za ich pomocą klienci mogli zbadać, czy mają przeciwciała. Cena była niezwykle okazyjna, bo zaledwie... 50 zł. Więcej o tym przeczytacie państwo tutaj: Biedronka wprowadza do obiegu testy na Covid-19

W odpowiedzi na to blisko dwa tygodnie później kolejna sieć sklepów poszła podobnym tropem, i również wprowadziła do swojej oferty równie identyczny produkt. Dziś okazało się, że jest to Lidl.

Jednak niemiecka sieć sklepów handlowych przebiła ofertę portugalskiego koncernu, bo wyceniła swoje produkty na 39,99 zł. Na odpowiedź ze strony Biedronki nie trzeba było długo czekać, która obniżyła ceny testów do tego samego pułapu.

Test Primacovid to test serologiczny. Pozwala on wykryć, czy badana osoba wytworzyła przeciwciała IgG i IgM przeciwko koronawirusowi wywołującemu Covid-19.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.