Do drużyny RzTŻ Rzeszów dołączył nowy zawodnik, Kamil Nowacki. 21-latek w nadchodzącym sezonie będzie występował w tej drużynie w roli "gościa".
Kadra 7R Stolaro Stal Rzeszów powiększa się o kolejnego młodzieżowca. Formacja juniorska składająca się Mateusza Majchera, Jakuba Stojanowskiego oraz Konrada Mikłosia została zasilona o kolejnego młodzieżowca, Kamila Nowackiego. 21-latek będzie startował w klubie z Podkarpacia w roli "gościa".

Zaskakująca decyzja klubu z PGE Ekstraligi

Kamil Nowacki na co dzień reprezentuje barwy klubu z PGE Ekstraligi, Stali Gorzów. W poprzednim sezonie nie startował jednak w barwach macierzystego klubu, i został wypożyczony do KS ROW Rybnik.

Taka decyzja klubu z Wielkopolski może być jednak pewnym zaskoczeniem, zwarzywszy na fakt, iż Stal Gorzów ma przecież podpisaną umowę partnerską z rywalem 7R Stolaro Stal Rzeszów, PSŻ-em Poznań.

Niełatwe początki ligowe dla RzTŻ Rzeszów

Choć 7R Stolaro Stal Rzeszów ma już skompletowany skład na ruszający niebawem sezon, to nadal nie jest pewne, kiedy będą mogli zacząć mecze u siebie. Przeciąga się bowiem remont Stadionu Miejskiego, a zarówno władze miasta, jak i wykonawca, nie umieją odpowiedzieć, kiedy obiekt będzie gotowy na jakiekolwiek rozgrywki. Na to samo zresztą czekają piłkarze Apklan Resovii i Stali Rzeszów.

Na razie Rzeszowianie mieli okazję do treningów na stadionie w Ostrowie Wielkopolskim. Był to efekt umowy podpisanej pomiędzy tymi klubami.

Od 6 kwietnia kadrę juniorów oraz Szkółkę Żużlową przejmuje trener Robert Jucha i wspólnie z trenerem Michałem Widerą będą prowadzić zajęcia na torze.

Do pracy mechanika klubowego wraca Ryszard Piela, co w ocenie Zarządu podniesie jakość sprzętu, a tym samym bezpieczeństwo i pewność zawodników. Każdy junior dysponuje dobrym sprzętem, który zostanie teraz dokładnie sprawdzony przez mechanika.