Wspólne działania funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej z Rzeszowa i jasielskich policjantów doprowadziły do zatrzymania 32-letniego mężczyzny. Podczas kontroli funkcjonariusze ujawnili w samochodzie zatrzymanego 2,5 kilograma marihuany. Mężczyzna trafił do aresztu.
W ubiegły czwartek funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej i jasielscy policjanci zatrzymali do kontroli mężczyznę, którego podejrzewali o przywóz znacznych ilości narkotyków na teren powiatu jasielskiego. Podczas rewizji pojazdu, funkcjonariusze ujawnili kilka foliowych worków z suszem roślinnym. Badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana. Łącznie zabezpieczono 2,5 tego narkotyku.

Decyzją sądu zatrzymany mężczyzna trafił do aresztu na 3 miesiące. 32- latek przyznał się do zarzucanych czynów. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.