Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli u niego marihuanę.
Informację o mężczyźnie mogącym posiadać znaczne ilości środków odurzających, uzyskali policjanci z wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy. Chcąc zapobiec ukryciu lub sprzedaży narkotyków policjanci pojechali w rejon jego zamieszkania. Tam zauważyli i zatrzymali podejrzewanego mężczyznę. Funkcjonariusze przy 25-latku znaleźli niewielką ilość suszu roślinnego. Więcej suszu znaleźli podczas przeszukania w jego mieszkaniu. Na miejscu policjanci znaleźli również wagę elektroniczną, a w samochodzie młynek do rozdrabniania suszu.

W związku z tym 25-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Wstępne badania potwierdziły, że jest to marihuana, w ilości ponad 46 g.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego, policjanci przedstawili mu zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Prokurator zastosował wobec podejrzanego środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji, zakazu opuszczania kraju i poręczenia majątkowego. 25-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.