Aż w ośmiu stacjonarnych biletomatach w Rzeszowie klienci przez pewien czas nie będą mogli zapłacić kartą płatniczą, a wyłącznie gotówką. Nie wiadomo do kiedy potrwają prace serwisowe.
Awarie rzeszowskich biletomatów są już właściwie na poziomie dziennym. Właściwie w każdej chwili można się spodziewać, że wyplują nam one gotówkę, albo po prostu nam ją wsiąkną tak, że w końcowym finale nie kupimy biletu, choć za niego teoretycznie zapłaciliśmy.

Kolejna awaria biletomatów na terenie Rzeszowa

W piątek 16 kwietnia Zarząd Transportu Miejskiego, który odpowiada za komunikację miejską w Rzeszowie, poinformował, że z przyczyn niezależnych od firmy, aż w ośmiu biletomatach na ten moment nie ma możliwości płatności kartą.

- Na ten moment trwają prace serwisowo - konserwacyjne w poszczególnych biletomatach. Jednocześnie dostawca usługi płatności bezgotówkowych deklaruje szybkie przywrócenie tej funkcji - czytamy w komunikacie na stronie ZTM w Rzeszowie.

To w tych biletomatach klienci nie zapłacą kartą:
- Bardowskiego 01 (1B)
- Bł. Karoliny przedszkole 07 (81G)
- Hetmańska przychodnia 03 (18A)
- Obr. Poczty Gdańskiej 01 (18E)
- Okulickiego osiedle 01 (2E)
- Piłsudskiego U. Marszałkowski 08 (1S)
- Pl. Wolności 01 (2C)
- Rejtana Millenium Hall 07 (80A)

Zarząd Transportu Miejskiego przypomina jednoczęsnie, że istnieje możliwość zakupu biletu jednoprzejazdowego w systemie płatności zbliżeniowych w kasownikach. Można to zrobić za pomocą karty płatniczej, telefonu lub zegarka, bez konieczności posiadania papierowego biletu czy też Rzeszowskiej Karty Miejskiej.

Spółka zaprasza również do zakupu biletów okresowych w sklepie internetowym ebilet.erzeszow.pl lub biletomatach w innych lokalizacjach.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.