Bruna Honorio najprawdopodobniej w kolejnym sezonie wzmocni skład KS Developres Rzeszów. 31-letnia Brazylijka ma zastąpić na ataku Kiere van Ryk.
Ledwo co sezon się skończył, medale zostały rozdane, a już pojawiają się pierwsze informacje na temat planów transferowych KS Developres Rzeszów na nadchodzący sezon. Klub podobno znalazł już następczynię Kiery van Ryk.

Bruna Honorio wzmocni skład Developresu?

Według informacji podawanych przez serwis Otempo to Bruna Honorio w przyszłym sezonie ma wzmocnić skład KS Developres . 31-letnia Brazylijka ma zmienić ma przenieść się z Radomia do Rzeszowa, i zastąpić na ataku Kiere van Ryk. Kanadyjka dostała podobno lukratywne oferty z Włoch oraz Turcji.

Brazylijka w obecnym sezonie reprezentuje barwy E.Leclerc Radomki Radom, i według statystyk spisywała się w tym sezonie znakomicie. Była bowiem najlepszą punktującą na ataku, zdobywając w tym elemencie aż 643 oczka.

Drużyna z Mazowsza jest pierwszym jej klubem spoza Ameryki Płd. Na swoim koncie dwa srebrne medale Klubowych Mistrzostw Świata (2013, 2018) oraz czterokrotne złoto mistrzostw Brazyli (2013, 2014, 2015, 2019).

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.