Wieczorem w niedziele 25 kwietnia bieżącego roku doszło do kolizji 3 pojazdów w gminie Baranów Sandomierski w powiecie tarnobrzeskim. W wyniku tego wypadku rany odniosło aż 8 osób. Zostały one przetransportowane do szpitala.

Wypadek w Suchorzewie. Przebieg zdarzeń i kolizji


Do zdarzenia doszło ok godziny 20 w niedzielę 25 kwietnia 2021 roku. Kolizja miała miejsce w Suchorzewie na drodze wojewódzkiej nr 985 relacji Tarnobrzeg – Mielec. Funkcjonariusze pracujący na miejscu kolizji przedstawili swoje wstępne ustalenia. Według nich 23-letni mężczyzna, mieszkaniec Krakowa, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie zatrzymał się przed znakiem „stop”. Wyjechał przed jadący od strony Mielca pojazd marki seat, którym kierował 20-letni mieszkaniec gminy Baranów Sandomierski. W wyniku tego seat uderzył w tył audi, a następnie wjechał w barierę energochłonną. Audi siłą tego uderzenia zostało zepchnięte na przeciwległy pas ruchu. Tam wjechało pod nadjeżdżającą ciężarówkę.

W wyniku tak złożonej kolizji rany odniosło 8 osób. Zostały one przewiezione do 3 różnych szpitali, w w Sandomierzu, Tarnobrzegu i Mielcu. Ranny został kierowca audi, jego dwie pasażerki w wieku 22 i 47 lat oraz 2-letnie dziecko, które znajdowało się w aucie. Obrażenia odnieśli także pasażerowie samochodu marki seat. Był to 29-letni kierowca i dwie kobiety w wieku 22 i 24 lat.

Nie ucierpiał jedynie kierowca samochodu ciężarowego marki iveco. 62-latek nawet pomagał wszystkim poszkodowanym podczas wypadku. M.in. wyciągną dziecko z uszkodzonego audi.

Zderzenie 3 aut w powiecie tarnobrzeskim - dalsze postępowanie


Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że w momencie kolizji wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Na miejscu wykonano oględziny pojazdów, zabezpieczono wszystkie ślady, a także ustalono świadków zdarzenia. Na ostateczne ustalenia trzeba jednak jeszcze poczekać. Prace wyjaśniające wciąż prowadzą śledczy z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu.

Jest to przykra informacja także z tego względu, że niedawno doszło do innego tragicznego wypadku w Tarnobrzegu. Była to kolizja z szynobusem. Więcej o tym można przeczytać w naszym artykule: Tarnobrzeg. Szynobus najechał na peugeota