Mężczyzna w tajemniczy sposób zaginął 16 stycznia 2021 roku. Dopiero teraz odnaleziono jego ciało. Znajdowało się w stawie w Mielcu.

Zaginięcie mieszkańca Mielca-przebieg zdarzeń


Odnalezione ciało poszukiwanego należało do 45-letniego mieszkańca Mielca. W dniu zaginięcia poinformował on swoją rodzinę, że wybiera się na przejażdżkę. Od tamtej chwili, dnia 16 marca 2021 roku, mężczyzna już nigdy nie wrócił do domu. Nie zawiązywał również kontaktu z rodziną.

Jego auto zostało odnalezione przez policjantów w kompleksie leśnym, nieopodal stawów przy ul. Długiej. Poszukiwania prowadzili funkcjonariusze z ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego mieleckiej komendy, wraz ze strażakami Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu.

Moment odnalezienia ciała-prace wyjaśniające okoliczności zdarzenia


Podczas zaplanowanych działań, dziś około godz. 9.30, policjanci ujawnili w stawie, przy ul.Długiej, ciało mężczyzny. Na miejscu zdarzenia przeprowadzono czynności policyjne pod nadzorem prokuratora. Ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Prowadzone prace potwierdziły, że jest to ciało zaginionego 16 stycznia br. 45-latka.