W dzień matki 26 maja bieżącego roku doszło do groźnego zderzenia w Trześniowie. Jeden z uczestników wypadku został przetransportowany do szpitala.

Zderzenie na prostej drodze-jak mogło do tego dojść?


W środę ok. godziny 6.30 brzozowscy policjanci zostali powiadomienie o zdarzeniu drogowym. Miało ono miejsce w Trześniowie. Na miejscu udało się ustalić funkcjonariuszom prawdopodobny scenariusz zdarzenia. Według nich 23-latek kierujący renault, jadąc od strony Krosna, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwny pas ruchu. Jego samochód zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka volkswagenem, którym kierował 44-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego.

Co stało się z ofiarami wypadku? Wymagana była interwencja pogotowia!


W obu pojazdach, które brały udział w zderzeniu, znajdowali się tylko kierowcy. Z przeprowadzonych przez policjantów badań wynika, że obaj byli trzeźwi. Jednak, w skutek zderzenia się pojazdów obrażeń doznał kierowca volkswagena. Mężczyzna karetką pogotowia został przetransportowany do szpitala.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia wykonali czynności procesowe, które pozwolą na dokładne wyjaśnienie przyczyn i okoliczności wypadku.