Zarówno specHouse PSŻ Poznań, jak i 7R Stolaro Stal Rzeszów odkryli karty na mecz w Wielkopolsce. W drużynie gości szykują się dwie zmiany.
Przypomnijmy, blisko dwa tygodnie temu drużyna 7R Stolaro STal Rzeszów odjechała swój pierwszy mecz w ramach 2. ligi żużlowej. Jednak to spotkanie nie ułożyło się najlepiej dla Żurawi, ponieważ na dzień dobry przegrali z Metalika Recykling Kolejarz Rawicz. O szczegółach tego spotkania pisaliśmy tutaj: Porażka 7R Stolaro Stal Rzeszów na początek ligi. Kolejarz Rawicz wygrywa 49:40

Co ciekawe, drużyna z Poznania również przegrała, jednak na własnym stadionie, właśnie z Rawiczem. W konsekwencji, zarówno Rzeszów, jak i Poznań mają po 0 punktów w ligowej tabeli, i zajmują przedostatnie i ostatnie miejsce.

Poznań kontra Rzeszów. Kto zdobędzie pierwsze ligowe punkty?

Teraz przed obydwoma zespołami pojawia się szansa na zdobycie pierwszych punktów ligowych w tym sezonie. Obydwa zespoły dokonały kilku istotnych roszad w swoich składach.

Zgodnie z przewidywaniami drużyna specHouse PSŻ Poznań skorzysta z usług zawodników z Stali Gorzów. W zespole gospodarzy pojawi się bowiem Rafał Karczmarz, który wystartuje pod dziewiątką. Pojedzie on w parze z Mathiasem Nielsenem.

Z kolei w drużyna 7R Stolaro Stal Rzeszów szykują się dwie poważne zmiany w stosunku do ubiegłego spotkania. W tym spotkaniu nie zobaczymy przede wszystkim Sama Mastersa, którego zastąpi Ilia Chalov. Z kolei drugą zmianą będzie pojawienie się Patryka Rolnickiego za Dawida Stachyrę.

Możliwe, że w tym spotkaniu zobaczymy również Adriana Cyfera, który wczoraj zasilił szeregi Żurawi. Więcej o tym transferze pisaliśmy tutaj: Adrian Cyfer wzmacnia skład 7R Stolaro Stal Rzeszów

Awizowane składy na mecz specHouse PSŻ Poznań vs 7R Stolaro Stal Rzeszów

specHouse PSŻ Poznań:
9. Rafał Karczmarz
10. Mathias Nielsen
11. Lars Skupień
12. Jonas Seifert-Salk
13. Kevin Wölbert
14. Kacper Kłosok
15. Szymon Szwacher

7R Stolaro Stal Rzeszów:
1. Hubert Łęgowik
2. Adam Ellis
3. Tim Sørensen
4. Patryk Rolnicki
5. Ilja Czałow
6. Mateusz Majcher
7.

Więcej na temat wydarzeń sportowych z Rzeszowa oraz regionu pisaliśmy tutaj: Sport