Na kolejny sezon Radosław Mroczkowski pozostaje w roli trenera Apklan Resovii na kolejny sezon. Bez zmian także w pozostałej części sztabu.
Historia ruchów trenerskich w Apklan Resovii w kończącym się już sezonie jest dość zawiła. Po awansie do Fortuna 1. liga władze klubu pozostawiły na tym stanowisku Szymona Grabowskiego. Jednak już po kilku meczach władze klubowe postanowiły go zwolnić, ponieważ zespół osiągał bardzo mierne wyniki.

Jednak na wieść o tej decyzji w sieci szybko posypał się brzydko mówiąc "hejt" na władze klubowe i pod presją opinii publicznej Szymon Grabowski ponownie wrócił na ławkę trenerską. Jednak w dalszej części rozgrywek drużyna nadal osiągała bardzo słabe wyniki. Wobec tego postanowiono definitywnie zakończyć współpracę z popularnym szkoleniowcem.

Na jego miejsce zatrudniono natomiast Radosława Mroczkowskiego. Więcej o tych zawiłościach pisaliśmy tutaj: Radosław Mroczkowski nowy trenerem Apklan Resovii

Przypomnijmy, Apklan Resovia w minioną sobotę zagrała ostatni mecz w tym sezonie na swoim stadionie przy Hetmańskiej 69 w Rzeszowie. Beniaminek Fortuna 1. Liga wygra pokonał 1:0 Chrobry Głogów, dzięki czemu zapewnił sobie utrzymanie na zapleczu PKO BP Ekstraklasa. Szerzej o tym spotkaniu pisaliśmy tutaj: Fortuna 1 Liga. Apklan Resovia vs Chrobry Głogów

Wobec takich wyników Radosław Mroczkowski pozostaje w roli trenera Apklan Resovii na kolejny się sezon 2021/2022.

Sztab Trenerski również pozostaje zatem w niezmienionym składzie: Dawid Kroczek (asystent trenera), Mateusz Wójcik (trener bramkarzy) oraz Adrian Jarecki (trener przygotowania motorycznego).

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.