Asseco Resovia Rzeszów udostępniła swoim fanom kody rabatowe. Dzięki nim będą mogli oni dostać zwrot kosztów za niewykorzystane karnety z ubiegłego sezonu.
Przypomnijmy, sezon 2020/21 dla Asseco Resovii Rzeszów zakończył się dość udanie. Mimo, że nie zdobyli oni żadnego medalu, to jednak osiągnęli bardzo dobry wyniki w stosunku do poprzednich lat. Szkopuł był jednak jeden: ze względu na ograniczenia pandemiczne nie zagrali oni ani jednego meczu przed własną publicznością.

Asseco Resovia Rzeszów zwraca pieniądze za niewykorzystane karnety

A według obowiązujących obostrzeń klub przed startem sezonu sprzedał 50 proc. miejsc na hali, które były objęte karnetami. Wobec tego Asseco Resovia Rzeszów zdecydowała się na uruchomienie kodu rabatowego za niewykorzystane karnety.

Wartość rabatu została naliczona jako 100% ceny zakupu karnetu z sezonu 2020/21. Udostępniony kod należy wykorzystać podczas rezerwacji karnetów na sezon 2021/22. Kod rabatowy jest ważny do 31.10.2021.

W przypadku rezygnacji z zakupu karnetów w sezonie 2021/22, kod może zostać wykorzystany na zakupy w sklepie internetowym – po wcześniejszym zgłoszeniu tego faktu do Biura Asseco Resovii na adres mailowy biuro@assecoresovia.pl

Szczegóły sprzedaży karnetów na sezon 2021/22 zostaną podane we wrześniu.