Na relacji Sandomierz-Stalowa Wola doszło do wywrócenia się cysterny. Przewrócony pojazd blokuje jezdnię. Utrudnienia potrwają nawet kilka godzin.

Przyczyny utrudnień w ruchu na DK77-jak przejechać?


Na odcinku km: 3+000 doszło do przewrócenia się cysterny. Z tego względu całkowicie zablokowana została jezdnia w kierunku Stalowej Woli. Żaden z pasów nie jest obecnie przejezdny. W celu upłynnienia ruchu policja kieruje przejeżdżających na drogi lokalne, przebiegające przez miasto Stalowa Wola.

Gdzie i jak długo będzie utrudniony ruch na drodze do Stalowej Woli?


Utrudnienia dotyczą odcinka znajdującego się w województwie Podkarpackim. Wypadek miał miejsce na fragmencie Drogi Krajowej 77 ograniczonym rozpoznawalnymi miejscowościami: Sandomierz-Stalowa Wola.

Według GDDKiA problemy z przejazdem będą trwać 3 godzin. Utrudnienia rozpoczęły się w piątek 25 czerwca 2021 roku o godzinie 08.12. Według zapewnień przedstawicieli Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad droga będzie przejezdna od ok. godziny 11.00.

Przyczyny wywrócenia się cysterny na DK77-trwa śledztwo


Służby pracujące na miejscu starają się wyjaśnić jak doszło do przewrócenia cysterny. Na dany moment wiadomo jednak, że nie ma ofiar śmiertelnych. Kierowcy pojazdu, który brał udział w zdarzeniu również nic się nie stało.