Daniel Pawłowski został oficjalnie nowym obrońcą Stali Rzeszów. Utalentowany 22-latek podpisał z klubem dwuletni kontrakt.
Daniel Pawłowski pierwsze piłkarskie kroki stawiał w juniorskich zespołach Orionu Niedrzwica Duża, skąd przeszedł do PN Motoru Lublin. Następnie przez ponad 4 sezony występował w drużynach młodzieżowych Sygnału Lublin, skąd przed wiosną sezonu 2018/2019 trafił do BKS-u Lublin.

W sezonie 2019/2020 młody obrońca reprezentował już barwy drugiego zespołu Stali Rzeszów, a w rozgrywkach w poprzednim roku zdobywał cenne doświadczenie w seniorskiej piłce w Wólczance Wólka Pełkińska.

- Daniel to młody środkowy obrońca, którego oglądałem w meczach poprzedniego sezonu. Ma ogromny potencjał, jest inwestycją na przyszłość, ale absolutnie nie wykluczam, że wywalczy sobie miejsce w składzie jeszcze w tym sezonie. Dotyczy to zresztą nie tylko jego, ale każdego zawodnika Stali Rzeszów - powiedział Jarosław Fojut, dyrektor sportowy Stali Rzeszów.

Daniel Pawłowski jest kolejnym zawodnikiem, który trafia do Stali Rzeszów dzięki współpracy z klubami satelickimi biało-niebieskich. Podobną drogę do pierwszego zespołu biało-niebieskich przebyli m.in. Wiktor Kłos, Dawid Olejarka czy Jakub Szczypek.