Na łuku drogi w Pruchniku kierowca stracił panowanie na pojazdem. W wyniku tego samochód zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. To kolejny dzisiejszy wypadek w tej miejscowości.

Kolejny makabryczny wpadek w Pruchniku


Pisaliśmy już tragicznym wypadku w Pruchniku, w wyniku którego życie stracił starszy mężczyzna. Więcej na ten temat można przeczytać w tym artykule:Tragiczny wypadek w Pruchniku. Nie żyje 93-latek

Natomiast do tego zdarzenia drogowego doszło po godzinie 8.00, na ul. ks. Br. Markiewicza w miejscowości Pruchnik. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 42-letni mężczyzna, kierujący oplem, jadąc w kierunku Kramarzówki, na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego zjechał na pobocze, uderzył w betonowy przepust. Ostatecznie pojazd zatrzymał się na sąsiednie posesji.

Stan zdrowia uczestnika wypadku


Jak ustalili funkcjonariusze, mieszkaniec gminy Pruchnik kierujący oplem, podróżował sam. Nieprzytomnego mężczyznę z obrażeniami przetransportowano śmigłowcem do szpitala. Niestety tam pomimo udzielonej pomocy medycznej kierujący po kilku godzinach zmarł.