Na łuku drogi w Pruchniku kierowca stracił panowanie na pojazdem. W wyniku tego samochód zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. To kolejny dzisiejszy wypadek w tej miejscowości.

Kolejny makabryczny wpadek w Pruchniku


Pisaliśmy już tragicznym wypadku w Pruchniku, w wyniku którego życie stracił starszy mężczyzna. Więcej na ten temat można przeczytać w tym artykule:Tragiczny wypadek w Pruchniku. Nie żyje 93-latek

Natomiast do tego zdarzenia drogowego doszło po godzinie 8.00, na ul. ks. Br. Markiewicza w miejscowości Pruchnik. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 42-letni mężczyzna, kierujący oplem, jadąc w kierunku Kramarzówki, na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego zjechał na pobocze, uderzył w betonowy przepust. Ostatecznie pojazd zatrzymał się na sąsiednie posesji.

Stan zdrowia uczestnika wypadku


Jak ustalili funkcjonariusze, mieszkaniec gminy Pruchnik kierujący oplem, podróżował sam. Nieprzytomnego mężczyznę z obrażeniami przetransportowano śmigłowcem do szpitala. Niestety tam pomimo udzielonej pomocy medycznej kierujący po kilku godzinach zmarł.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.