Poprzez możliwość wysłuchania za darmo koncertu Jacka Wójcickiego CM "Medyk" chce promować akcję szczepień przeciwko Covid-10. - Chcemy w ten sposób wrócić do normalności - tłumaczy firma.
W poniedziałek 26 lipca br. w kompleksie Ostoya w Jasionce k. Rzeszowa Centrum Medyczne "Medyk" organizuje koncert Jacka Wójcickiego dla osób, które zechcą przyjechać i zaszczepić się na miejscu przeciw COVID-19.

- Od początku trwania pandemii COVID-19 Centrum Medyczne Medyk organizuje szereg wydarzeń mających na celu zachęcenie mieszkańców Podkarpacia do szczepień. Chcemy w ten sposób jak najszybciej pokonać pandemię, ograniczyć transmisję wirusa i wrócić do normalności - tłumaczy Monika Wojtaś z Centrum Medycznego "Medyk".

Dla osób, które nie będą miały możliwości dojazdu, firma zorganizuje transport o godz. 15:30 i 16:30 z Parkingu Podpromie w Rzeszowie. Szczepienia będą trwały od godz. 16:00, natomiast koncert planowany jest na godz. 18:00.

- Chcemy również mocno promować profilaktyczny program bezpłatnych badań diagnostycznych 40+. Dlatego podczas wydarzenia nasi pracownicy będą pomagali w założeniu Internetowego Konta Pacjenta, uzyskaniu skierowania na bezpłatne badania diagnostyczne w ramach programu 40+ i wyborze dogodnego terminu i miejsca badań - dodaje Wojtaś.