Do 25 sierpnia wykonawcy mają czas na składanie swoich ofert na budowę nowego boiska do gry w piłkę plażową przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 10 w Rzeszowie. Ta inwestycja ma kosztować 156 000,00 zł.
Inwestycja w nowoczesne boiska sportowe na Przybyszówce była jedną z obietnic wyborczych w czasie ostatniej kampanii prezydenckiej Konrada Fijołka dla tego osiedla. Więcej na temat obietnic wyborczych dla poszczególnych terenów Rzeszowa pisaliśmy tutaj: Konrad Fijołek przedstawił "konkrety dla Mieszkańców Miasta Rzeszowa”

Przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 10 w Rzeszowie powstanie nowoczesne boisko do gry w piłkę plażową

W dokumentacji przetargowej czytamy, że zamówienie obejmuje budowa boiska szkolnego do piłki plażowej wraz z wyposażeniem, montaż 60 krzesełek, montaż urządzeń siłowni zewnętrznej, a także m.in. odmalowanie oraz wymianę części elementów urządzeń na placu zabaw.

Chętni wykonawcy mają czas na składanie swoich ofert jak na razie do 25 sierpnia, zatem jeśli nie będzie żadnych opóźnień wykonawcę poznamy jeszcze we wrześniu.

Rzeszowski ratusz jest ma w planach wydać na tę inwestycję 156 000,00 zł.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.