Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów rozpoczęli przygotowania do zbliżającego się sezonu PlusLigi. Zaliczyli już m.in. spotkanie z trenerem Alberto Giulianim.
Z uwagi na odbywające się we wrześniu Mistrzostw Europy, przygotowania siatkarze Asseso Resovii rozpczeli je w niepełnym składzie. W Rzeszowie obecni są Rafał Buszek, Jakub Bucki, Bartłomiej Krulicki, Maciej Muzaj, Michał Potera, Nicolas Szerszeń i Paweł Woicki. Na czas braku krajowych reprezentantów, treningi uzupełnią juniorzy AKS-u Rzeszów.

Zawodnicy będą się przygotowywali pod okiem Alka Achrema oraz Francesco Cadeddu, nowego trenera przygotowania fizycznego. W pierwszych dniach przygotowań z drużyną będzie także Alberto Giuliani, który zaraz potem dołączy do zgrupowania kadry Słowenii przed wrześniowymi Mistrzostwami Europy.

Drużyna Asseco Resovii Rzeszów pierwszy mecz kontrolny rozegra z Cerrad Enea Czarnymi Radom w czwartek 2 września u siebie.

Z kolei pierwsze ligowe spotkanie jest zaplanowanie na 2 października. "Pasiaki" zagrają je na wyjeździe z Indykpolem AZS Olsztyn.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.