Policjanci z Komisariatu Policji w Nowej Dębie prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży, której dokonała nieznana kobieta. Funkcjonariusze zdecydowali się opublikować jej porter pamięciowy.

Wciąż trwają poszukiwania złodziejki


Całe zajście miało miejsce 5 lipca bieżącego roku. Tego dnia po godzinie 13.00 do mieszkanki bloku przy ul. 1 Maja w Nowej Dębie, zapukała nieznajoma kobieta. Oszustka, podając się za wnuczkę jednej z mieszkających tam sąsiadek, poprosiła o wpuszczenie do mieszkania, aby mogła poczekać na przyjście krewnej. Poszkodowana wyraziła zgodę i wpuściła nieznajomą do mieszkania.

Podczas pobytu kobieta poprosiła o szklankę wody. Właścicielka postanowiła poczęstować napojem kobietę, która wykorzystując chwilową nieuwagę, zabrała jej portfel. Łupem padła karta bankowa i 1700 zł. Po zdarzeniu nieznajoma kobieta pospiesznie opuściła mieszkanie.

Zaniepokojona mieszkanka Nowej Dęby zorientowała się, że padła ofiarą przestępstwa. O zdarzeniu zaalarmowała policjantów.

Rysopis poszukiwanej złodziejki z Nowej Dęby


Do tej pory nie udało się odnaleźć kobiety. Z tego względu policja zdecydowała się opublikować jej rysopis.

- Wiek ok. 40 – 50 lat, wzrost ok. 160 cm, krępej budowy ciała, włosy ciemne do ramion, oczy piwne.

Proszą też o pomoc w ujęciu kobiety:

- Wszystkie osoby będące świadkami zdarzenia, posiadające informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Nowej Dębie przy ul. Słowackiego 2, tel. 47 825 3030. Policjanci publikują portret pamięciowy kobiety w celu ustalenia jej tożsamości.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.