Zapaśnicy ZKS Stal Rzeszów odnieśli ogromny sukces zdobywając 19 tytuł Drużynowego Mistrza Polski Seniorów i aż 7 indywidualnych medali. We wtorek z zawodnikami, trenerami oraz działaczami klubu spotykał się Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.
- Bardzo cieszę się z sukcesu mistrzostw Polski, które odbyły się w ostatni weekend w Rzeszowie. Oprócz sukcesów naszych zapaśników istotny jest także wymiar promocyjny. Dzięki tej imprezie mogliśmy zapromować tę olimpijską dyscyplinę sportu i mam nadzieję przyciągnąć kolejnych chętnych do jej uprawiania. Liczę, że zarówno wśród obecnych zapaśników Stali jak i wśród tych przyszłych będą ci, którzy rozsławią nasze miasto właśnie na olimpiadach. Wszystkim, którzy brali udział w niedawnych Mistrzostwach Polski gratuluję - mówił Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa podczas spotkania z zawodnikami, trenerami i działaczami Zapaśniczego Klubu Sportowego Stal Rzeszów. Spotkanie odbyło się we wtorek w rzeszowskim ratuszu.

W dniach 4-5 września 2021 w Rzeszowie odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w zapasach w stylu wolnym. W turnieju uczestniczyli zawodnicy reprezentujący kluby z całego kraju, w tym reprezentacji Kadry Narodowej Seniorów i Juniorów. Zapaśnicy ZKS Stal Rzeszów odnieśli ogromny sukces zdobywając 19 tytuł Drużynowego Mistrza Polski Seniorów i aż 7 indywidualnych medali.