Do wypadku doszło w minioną sobotę na relacji Narol-Bełżec. W wyniku zderzenie 2 osoby trafiły do szpitala. Według ustaleń policji odpowiedzialny za całe zdarzenie jest 20-letni kierowca.

Zderzenie 4 pojazdów, w tym ciężarowego


W sobotę, policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło po godz. 14, na drodze wojewódzkiej nr 865 relacji Narol-Bełżec.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, kierujący samochodem osobowym marki Audi A4, 20-letni mieszkaniec gminy Stary Dzików, prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad swoim pojazdem i uderzył w nadjeżdżający z przeciwnej strony samochód ciężarowy marki DAF.

Następnie kierujący audi A4 odbił się od naczepy ciężarówki i uderzył w jadący za nim samochód osobowy marki Audi A8. Siła uderzenia była tak wielka, że audi A4 uderzyło jeszcze w forda.

Zderzenie samochodów
Zderzenie samochodów w Narolu


Konsekwencje zderzenia-są pokrzywdzeni


Wszyscy uczestniczący w zdarzeniu zostali przebadani przy użyciu alkomatu. Jak się okazało, nikt nie był pod wpływem alkoholu.

Do szpitala trafili kierujący audi A4 i pasażerka forda. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego, 20-letniemu sprawcy zostało zatrzymane prawo jazdy.
Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną.