Blisko 100 wykroczeń ujawnili policjanci podczas kolejnej próby organizacji nielegalnych wyścigów samochodowych w Rzeszowie. Tym razem także posypały się mandaty.
W sobotę 25 września fani motoryzacji zgromadzili się w kilku miejscach na terenie Rzeszowa, m. in. na parkingu przy ul. Powstańców Warszawy w rejonie giełdy samochodowej i na parkingu przy ul. Podpromie. W ocenie funkcjonariuszy, w sobotnim zlocie uczestniczyło około 500 pojazdów. Aby przeciwdziałań niebezpiecznym zrachowaniom, w tym również organizacji nielegalnym wyścigom, policjanci podjęli działania zabezpieczające i kontrolne.

W tym czasie policjanci skontrolowali 93 samochody i wylegitymowali 99 osób. Funkcjonariusze ujawnili 85 wykroczeń, w tym 51 związanych z przekroczeniem dozwolonej prędkości. 63 osób ukarali mandatami, a 14 pouczyli. Do sądu zostanie skierowanych 8 wniosków o ukaranie.

Podczas działań funkcjonariusze zatrzymali 5 dowodów rejestracyjnych, a 5 kierowców straciło prawo jazdy. Wszyscy kontrolowani kierowcy byli trzeźwi.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.