Już w najbliższych dniach, 4-6 grudnia 2021 r., kino Helios przy al. Powstańców W-wy 14 przygotowało specjalną, mikołajkową ofertę dla najmłodszych widzów. Z okazji Mikołajek będą oni mogli do poniedziałku brać udział w konkursach z nagrodami, a także filmowych seansach, w trakcie których zobaczą oni aż cztery filmy.
W ramach bajkowych Mikołajek sieć zaprasza na pokazy następujących filmów:

Nasze magiczne Encanto
Opowiada historię niezwykłej rodziny Madrigal. Ich pełen magii dom znajduje się w miejscu zwanym Encanto, ukrytym w górach Kolumbii. Magia Encanto sprawiła, że każde dziecko w rodzinie posiada wyjątkową moc uzdrawiania, z wyjątkiem Mirabel. Kiedy magia otaczająca Encanto jest w niebezpieczeństwie, Mirabel odkrywa, że to właśnie ona może być jej ostatnią nadzieją.

Data seansu: sobota 4 grudnia i niedziela 5 grudnia, godz. 13.20 i 16, poniedziałek 6 grudnia, godz. 17.30.

Clifford. Wielki czerwony pies
Ośmioletnia Emily Elizabeth marzy o tym, aby jej maleńki, czerwony szczeniak urósł i był silny, nie spodziewa się jednak, że pewnego ranka znajdzie wielkiego psa w swoim małym mieszkaniu. Dziewczynka postanawia znaleźć czarodzieja, który, przywróci Clifforda do normalnego rozmiaru. Niestety psiak wzbudza powszechne zaciekawienie, czym przyciąga uwagę złego naukowca, który chce, aby Clifford został jego psem.

Data seansu: sobota 4 grudnia i niedziela 5 grudnia, godz. 12, 14.20; poniedziałek 6 grudnia, godz. 18.15.

Chłopiec z chmur
Dla Thomasa pomysł spędzenia wakacji z ojcem, zapalonym ornitologiem wydaje się koszmarem. Naukowiec oznajmia, że chce uczyć zagrożone wyginięciem dzikie gęsi migrowania, a skazany na opiekę nad świeżo wyklutymi pisklakami chłopiec przywiązuje się do nich coraz bardziej. Podniebna podróż z Norwegii aż do Francji jest nie tylko ostatnią szansą na przetrwanie przeuroczych ptaków, ale też przygodą życia dla Thomasa i wydarzeniem, którym emocjonowała się cała Europa.

Data seansu: sobota 4 grudnia i niedziela 5 grudnia, godz. 10.45; poniedziałek 6 grudnia, godz. 17.

Gwiazdka Klary Muu
To świąteczna kontynuacja uwielbianej animacji "Klara Muu!". Mała krówka z pomocą przyjaciół zrozumie, że Święta to przecież nie tylko prezenty bo ważniejsze od pozorów i dekoracji jest po prostu bycie razem.

Data seansu: sobota 4 grudnia i niedziela 5 grudnia, godz. 10.15; poniedziałek 6 grudnia, godz. 10.20.

Przed wybranymi seansami konkursy z nagrodami.
Bajkowe Mikołajki odbywać się będą w kinie Helios w Rzeszowie przy al. Powstańców W-wy 14.