W miejscowości Lutcza (powiat strzyżowski) na drodze krajowej nr 19 miało miejsce zdarzenie drogowe z udziałem dwóch pojazdów osobowych. W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana.
Wypadek wydarzył się około godziny 12.45 w miejscowości Lutcza na drodze krajowej nr 19, na pasie w kierunku Domaradza, gdzie doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana.

Kierujący samochodem marki Volkswagen Passat na łuku drogi wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym volkswagenem tiguanem. Po zderzeniu, tiguan kierowany przez 50-letnią mieszkankę powiatu krośnieńskiego wjechał do rowu.

Pomocy medycznej wymagała 39-letnia mieszkanka powiatu sanockiego, która kierowała passatem. Kobieta została przewieziona do szpitala.

Do godziny 14.10 na tym odcinku drogi prowadzony był ruch wahadłowy.

Od godziny 15.00 nie ma już utrudnień.

Miejsce zdarzenia zabezpieczyły Jednostki Ratowniczo-Gaśnicze ze Strzyżowa oraz KSRG OSP Lutcza, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policja.

Wypadek w Lutczy. Volkswagen w rowie
Wypadek w Lutczy. Volkswagen w rowie





Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.