Podkarpacka policja podsumowała swoje działania podczas długiego weekendu na drogach. W tym czasie doszło do 9 wypadków, złapano 34 nietrzeźwych kierowców.
Przez cztery dni, podkarpaccy policjanci na drogach regionu prowadzili działania, których celem było zapewnienie bezpieczeństwa podróżującym. Warunki na drogach w wielu miejscach były bardzo trudne, opady deszczu i śniegu nie ułatwiały jazdy.

Doszło do 9 wypadków, złapano 34 nietrzeźwych kierowców


Podczas długiego weekendu doszło do 9 wypadków, w których 14 osób zostało rannych, 1 osoba zginęła.

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę wieczorem w Jaślanach w powiecie mieleckim, gdzie kierujący fordem potrącił pieszego. Pomimo reanimacji, życia 62-letniego mężczyzny nie udało się uratować, zmarł na miejscu. Więcej na ten temat przeczytacie Państwo tutaj: WYPADEK W JAŚLANACH W POWIECIE MIELECKIM. NIE ŻYJE 62-LETNI MĘŻCZYZNA

Do poważnego zdarzenia doszło również w piątek w Niechobrzu w powiecie rzeszowskim. Jak ustalono, kierujący mini cooperem potrącił kobietę, która szła na końcu kolumny dzieci. Piesza została ranna i trafiła do szpitala. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj: Poważny wypadek w Niechobrzu. Samochód potrącił kobietę

W tym czasie funkcjonariusze zatrzymali 34 nietrzeźwych kierowców.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.