W minioną sobotę, 19.02, mieszkańcy Rzeszowa mogli być świadkami wyjątkowego widowiska. Pokaz "The Birds Show" w klubie Aloha zgromadził wielu gości i sprawił, że zgromadzeni zapomnieli na moment o szarości codziennego życia. Zamiast tego, utonęli oni w wirze barw oraz tańca.
- Chciałabym wam powiedzieć, że to nie będzie zwykły pokaz. To będzie pokaz mody, muzyki, tańca… Powiedziałabym, że to będzie taki pierwszy pokaz w Polsce. Naprawdę, szukam, szukam… A naprawdę przeglądam te tematy! (śmiech) Śmiało mogę powiedzieć, że to będzie pierwszy taki projekt, dodatkowo połączony z wernisażem - mówiła przed wydarzeniem Urszula Kaczor, projektantka i organizatorka wydarzenia.

Pełna rozmowa z Urszulą dostępna jest pod tym linkiem.

W wydarzeniu udział wzięły udział m.in. grupy modelek, fryzjerek, makijażystów, tancerek z Akademii Tańca "SensDance", a także spora liczba osób odpowiadających za przygotowanie i obsługę sprzętu.

Jaki był rezultat ich pracy? Oceńcie sami, zapoznając się z naszą galerią zdjęć z tego wydarzenia, autorstwa Kuby Kluza!

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.