Przed kibicami hit w ramach zmagań 2. ligi żużlowej. W zaległym meczu pierwszej kolejki rozgrywek Texom Stal Rzeszów podejmie u siebie OK Bedmet Kolejarz Opole. Żurawie zdecydowali się na puste miejsce przy jednym z numerów juniorskich.
Nie kto inny jak właśnie Paweł Miesiąc otworzy zestawienie w drużynie z Rzeszowa. Doświadczony wychowanek Stali będzie startował w parze z nieco przygasłym niemieckim żużlowcem - Kevinem Wölbertem. Kolejna para to Łęgowik - Krčmář.

Z kolei Dawid Lampart będzie startował z trzynastym numerem startowym. Nie znana jest dokładana para juniorska, gdyż awizowany został jedynie Marcus Birkemose pod numerem czternastym.

Szwed musiał odpuścić spotkania w rodzimej lidze z uwagi na uraz, którego nabawił się podczas niemieckich eliminacji do SEC Challenge.

Doświadczony reprezentant Kraju Trzech Koron nie wystąpił w ostatnim spotkaniu przeciwko Lokomitovi Daugavpils.

Wraca na mecz z Texom Stal Rzeszów pod numerem pierwszym. Jego partnerem został Oskar Polis.

Marcin Sekula zdecydował się na zrezygnowanie z usług Karola Barana i zastosowanie Zastępstwa Zawodnika. Jacob Throssell wylądował pod numerem piątym, a Adrian Cyfer pod czwartym. Petr Chlupáč jest jedynym znanym juniorem.

Awizowane składy na mecz Texom Stal Rzeszów - OK Bedmet Kolejarz Opole


Texom Stal Rzeszów:
9. Paweł Miesiąc
10. Kevin Wölbert
11. Hubert Łęgowik
12. Eduard Krčmář
13. Dawid Lampart
14. Marcus Birkemose
15.

OK Bedmet Kolejarz Opole:
1. Pontus Aspgren
2. Oskar Polis
3. Zastępstwo Zawodnika
4. Adrian Cyfer
5. Jacob Thorssell
6.
7. Petr Chlupáč

Początek spotkania w piątek 13 maja o godz. 19:00.