W najbliższą sobotę i niedzielę w Rzeszowie odbędą się zawody Pucharu Europy w Triathlonie. Na ulicach stolicy Podkarpacia wystąpią utrudnienia w ruchu.
W sobotę 4 czerwca zawody wystartują o godzinie 11 przy Żwirowni. Trasa będzie przebiegać ulicami: Kwiatkowskiego, Piaskową, Strażacką, Zakładową i Grabskiego. Ulice te będą zamknięte dla ruchu samochodowego. Koniec zawodów g. 19.30.

Z kolei w niedzielę 5 czerwca zawody rozpoczną się również o godzinie 11 przy Żwirowni. Trasa zawodów będzie przebiegać ulicami: Kwiatkowskiego, Jana Pawła II, Budziwojską, Podleśną. Koniec zawodów planowany jest na godz. 16.00. W tym czasie ulice te będą zamknięte dla ruchu.

Trasy autobusów MPK ulegną zmianie


W związku z zawodami zmianie ulegną również trasy autobusów MPK.

W sobotę 4 czerwca br. godz. ok. 10:45 - 20:00 dla autobusów komunikacji miejskiej nastąpi zamknięcie ulic Kwiatkowskiego (na odcinku od skrzyż. z ul. Zakładową do skrzyż. z ul. Piaskową) i Strażackiej (na odcinku od skrzyż. z ul. Kwiatkowskiego do skrzyż. z ul. Graniczną).

Trasa przebiegu linii nr 12 zostanie skrócona do przystanku Powst. Warszawy Dom Studenta 08. Odjazdy w kierunku powrotnym będą realizowane od przystanku Powst. Warszawy / Podwisłocze 07. Autobusy linii nr 31 zostaną skierowane objazdem przez ulicę Sikorskiego.

W niedzielę 5 czerwca br. godz. ok. 10:45 - 15:40 dla autobusów komunikacji miejskiej nastąpi zamknięcie ulic Kwiatkowskiego (od skrzyż. z ul. Koło do ulicy Jana Pawła II), Jana Pawła II (na całej długości), Budziwojskiej (od skrzyż. z ul. Jana Pawła II do skrzyż. z ul. Podleśną), Podleśnej (na całej długości).

Trasa przebiegu linii nr 12 zostanie skrócona do przystanku Powst. Warszawy Dom Studenta 08. Odjazdy w kierunku powrotnym będą realizowane od przystanku Powst. Warszawy / Podwisłocze 07, natomiast przebieg linii nr 37 zostanie skrócony do przystanku Sikorskiego MPGK 20, skąd rozpoczynane będą kursy powrotne.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.