Policjanci z wydziału kryminalnego przeworskiej jednostki, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, na gorącym uczynku złapali 33-latkę, która prowadziła nielegalną uprawę roślin konopi indyjskich oraz posiadała susz marihuany. Kobiecie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku ustalili, że w miejscowości Krzeczowice, nad rzeką Mleczką, znajduje się nielegalna uprawa roślin konopi indyjskich. To właśnie tam na gorącym uczynku zatrzymali 33-letnią mieszkankę gminy Przeworsk, która miała przy sobie reklamówkę z nietypową zawartością.

Znajdowała się tam ścięta roślina konopi, która pochodziła z obserwowanej działki. Policjanci dodatkowo zabezpieczyli 10 krzewów o wysokości blisko 2 metrów. Po przeszukaniu miejsca zamieszkania kobiety oraz pomieszczeń gospodarczych, znaleźli także susz o łącznej wadze około 170 gramów. 33-latka trafiła do aresztu i usłyszała zarzut posiadania środków odurzających, do którego się przyznała. Kobiecie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.