Od 1 października POLREGIO S.A. oraz Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie w porozumieniu z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego wprowadza ofertę "Zintegrowany Bilet Pociąg + Autobus". Strefowy bilet miesięczny będzie uprawniał do przejazdów pociągami uruchamianymi przez POLREGIO oraz środkami komunikacji miejskiej organizowanymi przez ZTM w Rzeszowie.
Bilet strefowy w ramach oferty "Zintegrowany Bilet Pociąg + Autobus" będzie umożliwiał realizowanie przejazdów pociągami REGIO na obszarze ograniczonym stacjami Dębica, Przeworsk, Kolbuszowa, Strzyżów, który jest podzielony na 4 strefy kolejowe oraz środkami komunikacji miejskiej na całej sieci obsługiwanej przez ZTM Rzeszów - mówi Jan Prawelski, kontroler POLREGIO S.A. Podkarpacki Zakład w Rzeszowie.

Ze wspólnej oferty "Zintegrowanego Biletu Pociąg + Autobus" będzie można skorzystać na podstawie biletu normalnego oraz ulgowego dla osób uprawnionych do korzystania z ulgi ustawowej w wymiarze:

 • 49% - dzieci i młodzież w okresie od rozpoczęcia odbywania rocznego przygotowania przedszkolnego do ukończenia szkoły podstawowej lub ponadpodstawowej - publicznej lub niepublicznej o uprawnieniach szkoły publicznej, nie dłużej niż do ukończenia 24. roku życia,

 • 51% - studenci szkół wyższych i słuchacze kolegiów pracowników służb społecznych do ukończenia 26. roku życia oraz doktoranci do ukończenia 35. roku życia.
  Bilet strefowy będzie można nabyć w kasie biletowej, u obsługi pociągu lub za pośrednictwem elektronicznych kanałów sprzedaży (mPOLREGIO, KOLEO, E-PODRÓŻNIK BILETY) - w przedsprzedaży do 30 dni naprzód. • Ceny biletów będą zróżnicowane ze względu na 4 strefy wewnątrz których znajdują się stacje i przystanki obsługiwane przez Polregio:
  • Strefa I - Rzeszów Główny, Rzeszów Zachodni, Rudna Wielka, Świlcza, Rzeszów Załęże, Strażów, Rzeszów Staroniwa, Rzeszów Osiedle, Rzeszów Zwięczyca, Boguchwała, Miłocin, Zaczernie, Rogoźnica koło Rzeszowa.
   Bilet normalny-172,00 zł, ulga 49 %-87,72 zł, ulga 51%-84,28 zł.

  • Strefa II - Trzciana, Będziemyśl , Krzemienica, Łańcut, Wisłoczanka, Babica , Babica Kolonia, Czudec, Głogów Małopolski, Budy Głogowskie.
   Bilet normalny-227,00 zł, ulga 49 % 115,77 zł, ulga 51 %-111,23 zł.

  • Strefa III - Sędziszów Małopolski, Ropczyce Witkowice, Ropczyce , Głuchów, Kosina, Rogóżno koło Łańcuta, Grzęska, Zaborów Błonia, Zaborów, Strzyżów nad Wisłokiem, Widełka, Kolbuszowa.
   Bilet normalny-295,00 zł, ulga 49 % 150,45 zł, ulga 51 %-144,55 zł.

  • Strefa IV - Lubzina, Dębica Wschodnia, Dębica, Przeworsk.
   Bilet normalny-336,00 zł, ulga 49 % 171,36 zł, ulga 51 %-164,64 zł.


  POLREGIO to największy pasażerski przewoźnik w Polsce. Każdego dnia na tory w całym kraju wyjeżdża około 1900 pociągów zamawianych i finansowanych przez samorządy wojewódzkie. W ciągu roku z usług POLREGIO korzysta ponad 88 mln pasażerów. Pociągi POLREGIO zatrzymują się na ponad 1900 stacjach. Udział firmy w rynku kolejowych przewozów pasażerskich wynosi ponad 26%. Większościowym udziałowcem Spółki jest Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. (50% i jeden udział).  Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

  Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.