W Ośrodku Dializ w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 wykryto nowe ognisko zakażeń koronawirusem. Obecnie potwierdzono tam 8 dodatnich wyników - informuje nas Dorota Gibała, rzecznik WSSE.
Na dzień 1 października 2020 w Ośrodku Dializ w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 przeprowadzono badania personelu i pacjentów na dzień 1 października potwierdzono 8 przypadków dodatnich u pacjentów.

Nowe dane z ognisko koronawirusa na terenie Rzeszowa:

Ognisko Klinika Neurochirurgii WSK nr 2 - od wczoraj potwierdzono tam 3 nowe zakażenie Covid-19. W sumie jest to 16 dodatnich wyników, z czego 6 wśród personelu medycznego i 10 pacjentów ( w tym czterech przekazanych do powiatów jarosławskiego, leżajskiego, strzyżowskiego, łańcuckiego). Trwa dochodzenie epidemiologiczne.

Ognisko Dom Pomocy Społecznej w Rzeszowie ul Sucharskiego - do dnia 1 października potwierdzono łącznie w ognisku 66 wyników dodatnich w tym: 40 pensjonariuszy i 26 osób z personelu. Trwa dochodzenie epidemiologiczne.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.