W środę, około godziny 20.00 na drodze gminnej Jeżowe-Kameralne doszło do wypadku, w którym zginał 53-letni mieszkaniec Jeżowego.
Do wypadku doszło o godz. 20 na drodze gminnej Jeżowe-Kameralne. Kierowca samochodu marki Daewoo Matiz, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Samochód uderzył w barierę ochronną, następnie wjechał do rowu, gdzie przewrócił się na bok. Kierujący i pasażer wyciągnięci zostali z pojazdu przez przejeżdżający kierowców, którzy zatrzymali się w celu udzielenia pomocy.

Świadkowie od razu zauważyli, że kierowca był pijany, pasażer zaś był nieprzytomny. Na miejsce została wezwana policja, straż pożarna i pogotowie.

W międzyczasie kierowca oddalił się od pojazdu. Został znaleziony kilkaset metrów od miejsca wypadku w zaroślach. Miał problemy z poruszaniem z powodu stanu upojenia alkoholowego i obrażeń. Policjanci zbadali stan jego trzeźwości. Miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Pomimo podjętej akcji reanimacyjnej 53-letni pasażer, pochodzący z Jeżowego zmarł. 69-letni kierowca, mieszkaniec tej samej miejscowości został przewieziony do szpitala, gdzie jest pod stałym nadzorem policji